<--Frissebb hírek Régebbi hírek -->
TÁJÉKOZTATÁS!
Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy a következő, 2020/2021-es tanévre, gimnázium 9. évfolyamra 2020. március másodikán (hétfő), negyedikén (szerda) és kilencedikén (hétfő) 8:00-tól illetve 9:30-tól felvételi alkalmassági felmérést tartunk..
Kérjük, hogy az alábbiakat hozzák magukkal:
- egyesületi igazolás,
- érvényes sportorvosi,
- tornacipő, sportruházat (váltásruha)
- ellenőrző vagy "e" napló másolata.
Tájékoztató
Tisztelt Szülők!
Tájékoztatom, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testülete a 4/2020. (III. 2.) rendelettel módosította 2020. április 1-jei hatállyal a 7/2015. (II. 27.) számú rendelet 13/a. számú mellékletét, a gyermekintézményekben nyújtott étkeztetés intézményi térítési díját.
Az intézményi napi térítési díjak a következők (általános iskola):
Iskolai napközis ellátás
588 Ft
Ebből:
tízórai
98 Ft
ebéd
392 Ft
uzsonna
98 Ft
Az intézményi napi térítési díjak a következők (gimnázium):
Középiskolai ebéd
439 Ft
Budapest, 2020.03.05.
Zuglói Polgármesteri Hivatal
Gazdasági Osztály
Felvételi elbeszélgetés és alkalmassági vizsga
A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium a 2020/2021. tanév 9. évfolyamára jelentkezők részére - az iskola felvételi rendje alapján - szóbeli elbeszélgetést és alkalmassági vizsgát tart.
Az elbeszélgetések és alkalmassági vizsgák időpontjai: 2020. március 2, 4, 9 reggel 8:00 illetve 9:30 (érkezés legkésőbb 7:45-re illetve 9:15-re).
Kérjük, hogy a vizsgára az alább felsorolt okmányokat és felszereléseket hozzák a tanulók:
● Személyazonosságot igazoló diákigazolványt, vagy személyi igazolványt.
● A félévi tanulmányi eredményt igazoló ellenőrző (tájékoztató) könyvet, vagy elektronikus
ellenőrző másolatát. (A magatartás és szorgalom jegyeket bemutató dokumentumokat)
● Az alkalmassági vizsgához szükséges sportfelszerelést.
● Íróeszközt.
2019. március 2-én HÉTFŐN 7:45-re az alábbi oktatási azonosítójú/jeligéjű tanulókat várjuk:
72590067258 20050104 72578237295 72569783803 72564279480 PAMACS1020 72563319376 72563327387 72588249182 72562137495 POLOSC7 72592432736 72555303658 72591893846 |
72564038048 72581436577 72562164788 72594852355 DOLOMIT 72599423318 FOLYAMI NYILAS MANNE34 72549247956 TPETIKAJAK 72565937948 72564130090 72564117310 |
72576279957 72558196186 TDÓRAKENU 72569019911 BICYCLE725 TÜNDI11 72583282587 TKDGERGŐ 72578947576 72585954507 ALVIN06 72551409686 72580080120 |
72560380086 72586112983 72602711803 72561483936 PAPPTIBI10 72573051307 72592031693 72585806344 72579133105 ZSÉ17 |
PANCHO CUCUKA 72558374297 MANESZ07 L5922 72583903812 72573062688 72561037637 VASBARNI |
72575126336 72588987207 72569289532 72574711028 72591632643 72541833901 72598136656 72598831658 72581927510 72583661838 72583663734 72588845435 72574347305 |
72554792762 72581000886 72580925736 72439468487 72571764019 72547527173 72566294163 72593591227 72574239513 72591580485 72575119396 72562043488 72562948447 |
NEMTOM6666 72587240549 BARCA 72578913694 72578000374 72578832077 72591666454 72590865103 72587394732 BIRKA2.0 NÉMO123 UBORKA123 TEJECSKE |
72548519757 HARIBO 73437854477 MEME1212 BEJIGLI 72463330942 DZSIGATORE GYÖRK 72592981961 72584273869 TRETIAK 72587400286 |
72583718260 MÁZLI REDIR KISMUKK05 72587395927 72582251960 72589951147 72586217036 72994787211 72560376038 72558066539 72558053521 72564854386 |
72581927510 72594417775 72580925736 72576279957 72558074183 72561175633 MÉSZI 72537043256 72557678449 KAPUS 72558080224 72581183427 72576844800 |
72561000261 LEVENDULA 72567515625 DOMI#70 72563505451 72581785362 72583517502 72575769659 FÜLIKE04 72563258243 72566583540 ERIK 72576610481 |
72596421258 72593869447 72441367614 72593009516 72592992384 72575125731 72579363992 72596294914 72583092798 72583675397 72509362701 72567942301 L5922 72562137495 |
72581436577 72579770863 72589413953 72556786746 ESZTER07 72554079154 Paprika |
72597254388 ÉLETKEMÉNY GIJOE 72585315589 72552260163 72583115248 |
72589110445 72538254326 72554158866 72588443591 PLEVI0406 72565348733 |
Etika/Hit- és erkölcstan
A leendő általános iskolás tanulóink szülei számára, a törvényi előírásoknak megfelelően a 2020/2021-es tanévi Etika/Hit- és erkölcstan oktatásról az egyházi jogi személyek részvételével tájékoztató szülői értekezletet tartunk.
A tájékoztató szülői értekezlet időpontja: 2020. március 3. kedd, 17 óra.
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Barta Nóra 3. osztályos tanulónknak,
aki a Hódmezővásárhelyen megrendezett Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Versenyen,
úszásban a következő érmeket szerezte:
Aranyak:
50m pillangó, 50m gyors, 50m mell, 100m pillangó, 100m gyors
Ezüst:
100m mell
Bronzok:
50m hát
100m hát
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Mohácsi Adrienn 5. osztályos tanulónknak,
aki a "Ritmuscsapatok Akrobatikus Látványtánc Bajnoksága és Kvalifikációja" soroksári rendezvényen akrobatikus látványtáncban első helyezett lett korcsoportjában!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Varga Ágoston 7. osztályos tanulónknak,
aki a Tatabányán megrendezett Diákolimpián
kötöttfogású birkózásban arany érmet szerzett!
a Hajduszoboszlón megrendezett szabadfogású birkózó
Diákolimpián második helyezett lett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk a Diákolimpia országos atlétikai döntőjén elért nagyszerű eredményeikhez diákjainknak!
A Budapesti Diáksport Szövetség kitűntetésben részesítette a 4x100m-es fiú váltó győztes csapatát (Ősz Olivér, Polyák Zoltán, Enyingi Patrik, Bánóczy Árpád),
illetve a felkészítő tanárt (Bánhidi Bence), nekik külön gratulálunk!
Iskolánkat külön kitűntetésben is részesítette a Budapesti Diáksport Szövetség,
a diákversenyeken elért eredményes sport teljesítményekért.
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Mizsei Zoltán Máté 9.B osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpián szabadfogású birkózásban, 48kg serdülő kategóriában
arany érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Klampár Tibor Kirill 7. osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpián III-IV korcsoportos asztaliteniszben ezüst érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Girászi Petra 9.B osztályos tanulónknak,
aki Siklóson megrendezett Magyar Bajnokságon,
serdülői női 52kg súlycsoportban, judoban bronz érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Ruzsák Viviána 3. osztályos tanulónknak,
a Országos Szertorna Bajnokságon, Gyermek kezdő korcsoportban elért eredményeihez:
Egyéni összetettben I. hely - aranyérem
Talaj II. hely - ezüstérem
Felemás korlát III. hely - bronzérem
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Végi Dániel Márk 10.B osztályos tanulónknak,
aki a Mikuláskupán gyorskorcsolya váltón
3000m senior férfi kategóriában első helyezett lett csapatával!
1500m-en, egyéniben harmadik helyezést ért el.
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Molnár Veszna 1. osztályos tanulónknak,
aki a Magyar Torna Szövetség szervezésében megrendezett
MATSZ - "Zsebibaba" országos csapat bajnokságon
II. korosztályban elért első helyezéséhez!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Nagy Petra Loretta 3. osztályos tanulónknak,
aki a Magyar Torna Szövetség szervezésében megrendezett
MATSZ - "Zsebibaba" országos csapat bajnokságon
II. korosztályban arany érmet szerzett csapatával!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Toplak Barna 5. osztályos tanulónknak,
aki Diákolimpián, bírkózásban, diák II korcsoportban bronz érmes lett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Szobor Noel 3. osztályos tanulónknak,
aki az I. Déli Aprók Ligájában elnyerte a Gólkirály címet!
Sakk foglalkozás a testnevelés órákon!
A foglalkozásokon segítséget Kovács Réka OB ezüstérmes sakkózónktól kapunk.
Tisztelt Szülők és Diákok!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánk gimnáziumi tagozata
2019. 11. 19. – 2019. 11. 20. (kedden - szerdán) NYÍLT NAPOT tart.
Várjuk Önöket szeretettel a 8:30-tól kezdődő intézményvezetői tájékoztatóra a 9. évfolyamos felvételiről, a jelentkezés módjáról, iskolánk Pedagógiai Programjáról. 9:50-től pedig, mind a két nap, lehetőség nyílik tanítási órák látogatására, melyekre a helyszínen lehet regisztrálni.
A következő tanórák tekinthetők meg a nyílt napokon:
2019.11.19. Kedd 2019.11.20. Szerda
Az Iskola Vezetősége
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk 9.C osztályos tanulóninknak a Diákolimpián nyújtott teljesítményükhöz:
Terék Fruzsina bírkózás 2. helyezett
Felföldi Szabolcs bírkózás 3. helyezett
Kállai Gergely bírkózás 3. helyezett
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Biró Bálint 9.C osztályos tanulónknak,
aki az Orosházán megrendezett Pintér Attila Emlékversenyen asztalitenisz párosban harmadik, egyéniben pedig ötödik helyezést ért el!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Végi Dániel Márk 10.B osztályos tanulónknak,
aki a Slovak Open - Danubia Series gyorskorcsolya versenyen, men korcsoportban
1000m-en harmadik helyezést ért el, 500m-en pedig arany érmes lett!
Ezzel a verseny összesítésében harmadik helyezett lett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Kállai Gergely 9.C osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpián, kötöttfogású birkózásban, 85kg serdülők között első helyezést ért el!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Barta Nóra 3. osztályos tanulónknak,
aki a Hódmezővásárhelyen megrendezett nemzetközi úszóversenyen,
8-9 korosztályban az alábbi helyezéseket érte el:
50m pillangó I. helyezett
50m hátúszás I. helyezett
50m mellúszás I. helyezett
50m gyorsúszás I. helyezett
100m vegyes úszás I. helyezett
100m hátúszás II. helyezett
100m gyorsúszás II. helyezett
200m vegyes úszás III. helyezett
Tisztelt Szülők és Diákok!
Tájékoztatjuk önöket, hogy intézményünkben 2019.11.12-én 16:15-től fogadóórákat tartunk.
Továbbtanulási tájékoztató előadás:
2019.11.12-én 18:00-tól szeretettel várjuk a 11., 12. évfolyamos szülőket és tanulókat!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Gubriánszky Réka 9.C osztályos tanulónknak,
aki a Budapesten megrendezett Hungarian Poomsae Open nemzetközi taekwondo versenyen
junior kategóriában első helyezést ért el!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Lovas Fanni 12.A osztályos tanulónknak,
aki az Ukrajnában megrendezett akrobatikus rock and roll európa bajnokságon első helyezést ért el,
a Prágában megrendezett akrobatikus rock and roll világbajnokságról pedig arany éremmel tért haza!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Esze Tamás 6. osztályos tanulónknak,
aki az Egerben megrendezett Kemény Ferenc Úszóversenyen
egyéni 100m gyorsúszásban ezüst érmet szerzett,
8x50m váltóban pedig harmadik helyezést ért el csapatával!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Felföldi Szabolcs 9.C osztályos tanulónknak,
aki az Olaszországban megrendezett nemzetközi birkózó versenyen,
szabadfogásban, bronz érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Elekes Enikő 9.B osztályos tanulónknak az elért eredményeihez:
Serdülő Európa Bajnokságon bírkózásban 58kg kategóriában első helyezett lett!
U16 szumó Európa Bajnokságon arany érmet szerzett!
A Budapesten megrendezett Combat Games világbajnokságon
62kg kategóriában a serdülők mezőnyében szintén bajnoki címet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Toplak Barna 5. osztályos tanulónknak,
aki a Püspökladányban megrendezett Szabó Gábor Emlékversenyen,
bírkózásban első helyezett lett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Sallai Fruzsina 7. osztályos tanulónknak,
a Győrben megrendezett Serdülő Női Ökölvívó Magyar Bajnokságon
50kg súlycsoportban elért első helyezéséhez!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Sallai Balázs 7. osztályos tanulónknak,
a Győrben megrendezett Serdülő Férfi Ökölvívó Magyar Bajnokságon
42kg súlycsoportban elért második helyezéséhez!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Hotváth Ádám 12.B osztályos tanulónknak,
aki az Esztergomban megrendezett Bírkózó Magyar Bajnokságon,
kötöttfogású bírkózásban, kadet 80kg-os súlycsoportban ezüst érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Paunoch Péter és Pintér Zoltán 11. évfolyamos tanulónkinak,
akik a hazánkban megredezett Szumó Kontinens Vidalon
mind egyéniben, mind csapatban bronz érmet szeretzek!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Kuczora Attila 9.C osztályos tanulónknak,
az Adácson megrendezett Vamav Kupán bírkózásban megszerzett arany érméhez!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Biró Bálint 9.C osztályos tanulónknak,
aki a kelet-magyarországi asztalitenisz ranglista versenyen két bronz érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Huzsvár Erik 10.A osztályos tanulónknak,
aki a múlt heti Horvátországban megrendezett asztalitenisz bajnokságon,
serdülő korosztályban, 43 csapat közül, duóban ezüstérmes lett.
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk iskoláink tanulóinak,
akik a Diákolimpiai selejtezőn versenyszámaikban arany érmesek lettek!
Varga Ágoston - birkózás
Toplak Barna - birkózás
Toplak Zalán Csaba - birkózás
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Bozóki Márk 10.B osztályos tanulónknak,
aki a 2019 nyarán megrendezett "ISF Combat Games" küzdősportok ifjúsági világbajnokságán
taekwondo versenyszámban első helyezést ért el!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Takács István frissen végzett volt diákunknak,
aki az észtországi Tallin-ban, 82kg súlycsoportban, kötöttfogású bírkózás versenyszámban
világbajnoki címet szerzett!
NYÁRI SZÜNETI INFORMÁCIÓK
Hivatalos ügyek intézése az alábbi időpontokban lehetséges egységesen 9 és 13 óra között:
2019. június 26.
2019. július 10.
2019. július 24.
2019. augusztus 07.
2019. augusztus 21.
Tanévnyitó ünnepség: 2019. szeptember 02. 9 óra
Érkezés: 8.45-re ünnepi ruhában
Lányoknak fehér blúz, sötét alj
Fiúknak: fehér ing, sötét nadrág
Program:
9 órától tanévnyitó ünnepség
9.50-től három osztályfőnöki órát tartunk, amelyeken minden fontos információt megkapnak a diákok. Tankönyvosztás ezen a napon lesz. A befizetett tanulók részére ebédet rendelünk. Az alsó tagozaton napközis foglalkozást biztosítunk.
Szeptember 3-tól órarend szerinti tanítás.
Kellemes nyári szünetet, jó pihenést kívánunk!
Budapest, 2019. június 20.
Rabi Ferencné s.k.
intézményvezető
Felvételi elbeszélgetés és alkalmassági vizsga
A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium a 2019/2020. tanévre jelentkezők részére, a leendő 9. évfolyamosok kivételével - az iskola felvételi rendje alapján - szóbeli elbeszélgetést és alkalmassági vizsgát tart.
Az elbeszélgetések és alkalmassági vizsgák időpontja: 2019. augusztus 26. reggel 9:00, érkezés legkésőbb 8:45-re.
Kérjük, hogy a vizsgára az alább felsorolt okmányokat és felszereléseket hozzák a tanulók:
● Személyazonosságot igazoló diákigazolványt, vagy személyi igazolványt.
● A félévi tanulmányi eredményt igazoló ellenőrző (tájékoztató) könyvet, vagy elektronikus napló másolatát. (A magatartás és szorgalom jegyeket bemutató dokumentumokat)
● Az alkalmassági vizsgához szükséges sportfelszerelést.
● Íróeszközt.
Javító és osztályozó vizsgák
Tisztelt Szülők!
A javítóvizsgák és az osztályozóvizsgák időpontjai a következők:
2019. augusztus 26. (hétfő) 9.00 matematika, biológia, földrajz, sportegészségtan
10.00 idegen nyelvek (angol, német, olasz), fizika,
2019. augusztus 27. (kedd) 9.00 magyar nyelv és irodalom, történelem, sporttörténet
10.00 testnevelés, sport és szervezetei, testnevelés-elmélet, kémia
Intézményünk lehetőséget biztosít arra, hogy a tanulók 2019. augusztus 23-án (pénteken) 11.00-13.00 óra között (előzetesen telefonon vagy email-en történő egyeztetés után) konzultálhassanak a szaktanárokkal.
Budapest, 2019. július 15.
Rabi Ferencné s.k.
intézményvezető
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Ürögi Zsófia 9.B osztályos tanulónknak,
aki a litvániai Kaunasban megrendezett U17-es öttusa Európa Bajnokságon,
lány váltóban ezüst érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk iskolánk csapatának, akik a Diákolimpián 4x100m váltófutásban első helyezést értek el!
Polyák Zoltán (9.A),Bánóczy Árpád (10.A), Ősz Olivér (10.A), Enyingi Patrik (12.A)
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Polyák Zoltán 9.A osztályos tanulónknak,
aki Diákolimpián 110m gátfutásban ezüst érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Takács István 12.C osztályos tanulónknak,
aki Spanyolországban a Junior Európa-bajnokságon, bírkózás 82kg kategóriában első helyezést ért el!
GRATULÁLUNK!
A Csanádi nap díjazottainak!
Takács István 12.C - Schlegel Oszkár-díj
Végh Richárd 12.B - Kozma István-díj
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Nagy Dorka, Horváth Noémi, Fehér Eleonóra Anna 4. osztályos tanulóinknak,
akik a Zugló Kapu keretében megrendezett kézilabda versenyen,
nyolcadikosok ellen vívott küzdelemben bronz érmet szereztek!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Csurkó Dávid Csaba 4. osztályos tanulónknak,
aki a XV. Zuglói Patakparti Futás és Mezei Futás Diákversenyen,
patakparti futásban ezüst érmet szerzett!
Szurkolunk!
Iskolánk tanulója, Makk Péter egyike annak a két magyar junior teniszezőnek, akik nekivágtak az idei Junior Roland Gaross selejtezőjének. Péter sikerrel vette az akadályokat, s feljutott a főtáblára, s jelenleg a juniorok között a 27. helyről várja a folytatást. Drukkolunk Neki!!!!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Pető Ábel 7. osztályos tanulónknak,
aki a Kézilabda Gyermekbajnokságon, U14 kategóriában, 1. osztályban arany érmet szerzett!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Bozóki Márk 9.B osztályos tanulónknak,
aki a Horvátországban megrendezett taekwondo Nemzetközi Versenyen
egyéniben és párosban egyaránt arany érmet hozott haza!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Nagy Dorka és Kassa Frizsina 4. osztályos tanulóinknak,
akik a Mezőfényben megrendezett Egy Nemzet Öt Ország versenyen,
U11 lány kézilabda csapatukkal aranyérmet hoztak haza!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Vajda Szebasztián 11.B osztályos tanulónknak,
aki a horvátországi Ludbregben megrendezett Nemzetközi Versenyen,
bírkózásban, 77kg-os súlycsoportban arany érmet hozott haza!
GRATULÁLUNK!
Gratulálunk Nahalka Regina 7. osztályos tanulónknak,
aki az Úszó Diákolimpián 100m gyorsúszáson negyedik, 100m pillangón pedig első helyezést ért el!
Szülői értekezlet
1. osztály
2019/2020. tanév
Szeretettel várjuk a leendő első osztályosok szüleit
a 2019. június 11-én (kedd) 16:30-kor kezdődő szülő értekezletre!
Tájékoztatást tartunk a beiskolázással, tankönyvekkel, ebédbefizetéssel,
és minden egyéb, az iskolakezdéshez szükséges és fontos teendőkről.
Megjelenésükre feltétlenül számítunk!