GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Polgár Csillag Virág 10.A osztályos tanulónknak,
aki a WT Taekwondo Országos Bajnokságon
illetve az I. Yellow Sea Cup-on, egyéniben arany érmeket szerzett!
Elnyerte továbbá a Legtechnikásabb Junior Női Versenyző címet, ehhez is gratulálunk neki!



Valamint a XIX. Fekvenyomás Diákolimpia döntőjén II. helyezést ért el!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Beles Kinga 6. osztályos tanulónknak,
aki a 2019 évi Szinkronkorcsolya Országos Bajnokságon 11-15 éves korosztályban arany,
9-13 éves korosztályban bronz érmet szerzett! Továbbá a Csehországban megrendezett
Nemzetközi Bajnokságon 11-15 éves korosztályban is arany érmet hozott haza!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Iskolánk gimnazista lány vívócsapatának
akik a Diálolimpián arany érmet szereztek!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Huzsvár Erik 9.A osztályos tanulónknak
aki 2019. március 30-31-én megrendezett asztalitenisz országos bajnokságon,
ifjúsági (U18) kategóriában, az egyéni és páros versenyben ezüstérmet,
vegyes párosban bronzérmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Pintér Zoltán 10.C osztályos tanulónknak
aki 2018-ban elért sporteredményeiért a KSC Kiváló sportolója díjban részesült!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bozóki Márk 9.B osztályos tanulónknak
aki 2019 március 24-én a Csehországban megrendezett nyílt taekwondo bajnokságon
junior kategóriában, egyéniben és párosban egyaránt ezüst érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Ménesi Kevin és Tuska Bálint 4. osztályos tanulóinknak
akik a Fehér Miklós Emlékkupán labdarúgó különdíjat nyertek!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Nagy Dorka és Kassa Fruzsina 4. osztályos tanulóinknak
akik a Füzesabonyban megrendezett Fenstherm Kontakt kézilabda kupán, csapatban
első helyezést értek el!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kerekes Kármen 9.B osztályos gyorskorcsolyázónknak
a Divízió 1/A jégkorong világbajnokságon elért harmadik helyezéséhez,
Diákolimpián elért második és ötödik helyezéseihez,
DEBEL (osztrák bajnokság) második helyezéséhez,
valamint "Jó sportoló, jó tanuló" címéhez!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Makk Péter 11.B osztályos tanulónknak
aki a HE-DO Magyar Bajnokságon tenisz egyéniben második, párosban első helyezést ért el!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Horváth Laura 10.B osztályos tanulónknak
aki az Énekes István Ifjúsági Ökölvívó Emlékversenyen harmadik helyezést ért el!


VII. Balogh Tamás Emlékverseny

Gratulálunk diákjainknak a VII. Balogh Tamás Emlékverseny Középiskolás Fedettpályás Atlétikai Csapatbajnokságon elért összetett negyedik helyezéshez!
Külön gratulálunk a fiú 4x1 körös váltófutóinknak aranyérmükhöz, és a leány 60 méteres síkfutóink második helyezéséhez!

Tájékoztatás az 1. osztályba jelentkező óvodások
alkalmassági mérésével kapcsolatban


Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az első osztályba jelentkező óvodások alkalmassági mérésére
2019. április 2-án (kedd) és 3-án (szerda) 9 órakor kerül sor.

Kérjük, hogy az iskola telefonszámán ((1) 422-1998) jelezzék
melyik időpontban tudnak az eseményen részt venni!
Kérjük, hogy sportfelszerelést hozzanak gyermekük számára!


TAVASZI SZÜNETI ÜGYELET
Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a tavaszi szünetben (április 18.(csütörtök) illetve április 23. (kedd) 7:00-17:00) a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével lehet ügyeleti ellátásra jelentkezni.

A lapokat kérjük legkésőbb 2019.03.22.-ig az osztályfőnökökhöz eljuttatni szíveskedjenek.

Az ügyelet helyszíne: Budapest XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola - 1146 Budapest, Hermina út 23.

Jelentkezési lap

Rabi Ferencné  
intézményvezető


Ideiglenes felvételi rangsor

FELVEHETŐ TANULÓK LISTÁJA

sorszám / azonosító / pont
1. / 72440793433 / 171,00
2. / 72447850738 / 161,00
3. / 72460385348 / 151,00
4. / 72441072654 / 151,00
5. / 72464839073 / 150,50
6. / 72439328566 / 149,00
7. / 72439780693 / 149,00
8. / 72455639592 / 148,00
9. / IGI / PRIVI / 148,00
10. / 72458031316 / 147,00
11. / 72433881400 / 146,50
12. / 72455435538 / 146,50
13. / 72452196435 / 146,00
14. / 72439909797 / 145,50
15. / DEZSŐ / 145,50
16. / 72463392551 / 144,00
17. / 84327915167 / 143,50
18. / 72455584224 / 143,50
19. / 72454450164 / 143,00
20. / 72466768453 / 142,50
21. / 72455527818 / 142,50
22. / 72453220526 / 141,50
23. / CSABA1230 / 141,00
24. / 72451443451 / 140,00
25. / 72466762262 / 139,50
26. / 72433364449 / 139,00
27. / 72429653955 / 139,00
28. / 72444422774 / 138,00
29. / 72517877493 / 138,00
30. / 72441048597 / 137,00
31. / 72453220025 / 137,00
32. / 72448872524 / 136,50
33. / BIGSHAQ / 136,00
34. / 72516225391 / 135,50
35. / TACO284 / 135,00
36. / MARTIN15 / 135,00
37. / 72465962607 / 134,50
38. / 72452023854 / 134,50
39. / 72441085803 / 134,00
40. / CSANÁDI / 133,50
41. / 20040731 / 133,00
42. / Krumpli / 133,00
43. / 72459389694 / 133,00
44. / KAPÁS05 / 132,50
45. / sport / 132,50
sorszám / azonosító / pont
46. / MANNE34 / 132,00
47. / 72455466570 / 132,00
48. / 72446792344 / 132,00
49. / 72430376419 / 131,00
50. / C8H10N402 / 131,00
51. / 72455528332 / 131,00
52. / 72464387476 / 130,00
53. / 72453204291 / 130,00
54. / 72438143979 / 129,00
55. / sárkány14 / 129,00
56. / 72453406985 / 129,00
57. / 2721230 / 128,50
58. / 72436797481 / 128,00
59. / 72450419676 / 127,50
60. / 72435245429 / 127,50
61. / 72437490513 / 127,50
62. / 72517575269 / 127,00
63. / 72433111794 / 127,00
64. / 72452195198 / 126,50
65. / 72516942766 / 126,00
66. / 72466621406 / 125,50
67. / 72463409686 / 125,00
68. / 72502143374 / 125,00
69. / 72433340901 / 124,50
70. / 72451444109 / 124,00
71. / TimoBálint / 123,50
72. / 72444427153 / 123,50
73. / 72443513711 / 123,50
74. / 72433424725 / 123,00
75. / SZUDI / 123,00
76. / 72457111109 / 122,50
77. / 73204092821 / 122,00
78. / 72460905878 / 121,50
79. / 72440721739 / 121,50
80. / 72444101849 / 121,00
81. / 72440688563 / 120,50
82. / 72457886734 / 119,50
83. / 20031226BI / 119,00
84. / KICSIGOMBI / 118,50
85. / 72438189655 / 118,50
86. / 72457885263 / 118,50
87. / 72446792845 / 118,00
88. / V4R5KX / 117,50
89. / hunihuni / 117,50
90. / KOLO06 / 117,50
sorszám / azonosító / pont
91. / sain08 / 117,50
92. / 72436548682 / 117,50
93. / 72519181924 / 117,00
94. / DOBOZOS / 117,00
95. / 72453867392 / 117,00
96. / 72456105466 / 117,00
97. / Benjamin06 / 116,50
98. / siker / 116,00
99. / 72464488450 / 116,00
100. / 72434276251 / 115,50
101. / 72431622867 / 115,50
102. / 72502137626 / 115,50
103. / 72463136257 / 115,50
104. / 72444869807 / 115,00
105. / 72516231479 / 114,50
106. / KISGYAPI78 / 114,50
107. / 72439033407 / 114,50
108. / 72459964268 / 114,00
109. / 72451121977 / 114,00
110. / 72443510003 / 113,50
111. / 72517038179 / 113,50
112. / 72442184889 / 113,40
113. / 72443004288 / 113,00
114. / 72377265567 / 112,50
115. / nyilas0412 / 112,00
116. / VELENCE / 111,00
117. / 72448568383 / 111,00
118. / TARRÉKA / 111,00
119. / 72455596753 / 110,00
120. / ZALAN1231 / 109,50
121. / BAPE040607 / 109,00
122. / Fwb23 / 108,00
123. / koverik001 / 107,50
124. / JUNIOR / 107,50
125. / 72466674660 / 107,00
126. / 72438978735 / 106,50
127. / 72424555826 / 106,50
128. / 72451108269 / 106,00
129. / 72455455497 / 106,00
130. / CENTER001 / 106,00
131. / PANNIKA19 / 106,00
132. / WTEDW / 106,00
133. / 72464750262 / 105,50
134. / IKARUS / 280 / 105,50
135. / 72434420201 / 105,50


ELUTASÍTOTT TANULÓK LISTÁJA

azonosító / pont
GROOT / 104
72431650048 / 102,5
73145847281 / 101
SOLYMAR123 / 99
72443495613 / 99
KUCZORA / 96,5
72437747840 / 95,5
CSERNI / 95
72463215163 / 93,5
SZEBEFRADI / 93
72456248469 / 92
72463445430 / 88
72444703158 / 84,5
72455621275 / -
YASUOADC / -
72355225233 / -
72447827856 / -
azonosító / pont
72459446861 / -
72453826863 / -
72537307087 / -
players70 / -
72455046852 / -
72516675395 / -
72461312945 / -
72459357574 / -
FILIP02 / -
72441442100 / -
72441346285 / -
72463224592 / -
ALAP / -
72462072932 / -
72430658598 / -
72410241223 / -
72456786681 / -
azonosító / pont
Bedene3 / -
72450406767 / -
72431660287 / -
CIRÓKA / -
72465970986 / -
72449882131 / -
72452024299 / -
BALATON16 / -
72385005580 / -
72461405356 / -
72460047135 / -
72433080295 / -
72461709262 / -
72441366279 / -
72462014358 / -
upeti / -
72462066102 / -





GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Toplak Barna 4. osztályos tanulónknak
aki a Budapest Bajnokságon kötöttfogású bírkózásban
diák II. korosztályban arany érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Polgár Csillag Virág 10.A osztályos,
fekete öves taekwondo-s tanulónk 3 Dan minősítéséhez!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bánóczy Árpád Nimród 10.A osztályos tanulónknak
A Magyar Felnőtt Országos Bajnokságon 4x400m-en elért II. helyezéséhez!
Továbbá a korosztályos Országos Bajnokságon 200m síkfutáson elért I. illetve
400m síkfutáson elért III. helyezéséhez (amivel az európai ranglistán kilencedik)!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Vámosi Vilmos Benjamin 2. osztályos tanulónknak
aki a Diákolimpián asztalitenisz "A" kategóriában I-II. korcsoportban negyedik helyezést ért el!


Felvételi elbeszélgetés és alkalmassági vizsga

A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium a 2019/2020. tanév 9. évfolyamára jelentkezők részére - az iskola felvételi rendje alapján - szóbeli elbeszélgetést és alkalmassági vizsgát tart.

Az elbeszélgetések és alkalmassági vizsgák időpontjai: 2019. március 4, 6, 11 reggel 8:00, érkezés legkésőbb 7:45-re.

Kérjük, hogy a vizsgára az alább felsorolt okmányokat és felszereléseket hozzák a tanulók:
  ● Személyazonosságot igazoló diákigazolványt, vagy személyi igazolványt.
  ● A félévi tanulmányi eredményt igazoló ellenőrző (tájékoztató) könyvet, vagy elektronikus napló másolatát. (A magatartás és szorgalom jegyeket bemutató dokumentumokat)
  ● Az alkalmassági vizsgához szükséges sportfelszerelést.
  ● Íróeszközt.

2019. március 4-én HÉTFŐN 7:45-re az alábbi oktatási azonosítójú/jeligéjű tanulókat várjuk:

72430376419
72431650048
72433111794
72435245429
72436548682
72438978735
72439033407
72439909797
72440721739
72441085803
72442184889
72444703158
72448101480
72451443451
72451444109
72452195198
72452196435
72453406985
72455455497
72455527818
72456105466
72457885263
72460385348
72463215163
72463392551
72466762262
72509407385
72516231479
72517038179
72517877493
BALATON 16
BAPE 040607
BENJAMIN 06
BIGSHAQ
CSANÁDI
CSERNI
DEZSŐ
KISSGYAPI 78
KOVERIK 001
KRUMPLI
KUCZORA
MANNE 34
NYILAS 0412
PANNIKA 19
REKECKI BOTOND
SAIN 08
SOLYMAR 123
SZUDI
TACO 284
V4R5KX

2019. március 6-án SZERDÁN 7:45-re az alábbi oktatási azonosítójú/jeligéjű tanulókat várjuk:

2721230
20040731
72377265567
72424555826
72429653955
72433340901
72433364449
72434276251
72436797481
72437490513
72438143979
72438189655
72439328566
72440688563
72441442100
72443513711
72444422774
72444869807
72446792344
72446792845
72447850738
72448872524
72450419676
72452023854
72455639592
72459389694
72463136257
72464387476
72464488450
72464750262
72464839073
72465962607
72467108493
72516225391
72537307087
20031226BI
C8H10N402
CENTER001
DOBOZOS
FWB23
HUNIHUNI
JUNIOR
KAPÁS05
KICSIGOMBI
MARTIN15
SIKER
SZEBEFRADI
TARRÉKA
VELENCE
WTEDW

2019. március 11-én HÉTFŐN 7:45-re az alábbi oktatási azonosítójú/jeligéjű tanulókat várjuk:

72410241223
72431622867
72433080295
72433424725
72433881400
72434420201
72437747840
72439780693
72440793433
72441048597
72441072654
72443004288
72443495613
72443510003
72444101849
72444427153
72447827856
72448568383
72451108269
72451121977
72452024299
72453204291
72453220025
72453220526
72453867392
72454450164
72455435538
72455466570
72455528332
72455584224
72455596753
72456248469
72457111109
72457886734
72458031316
72459964268
72460905878
72461405356
72463409686
72463445430
72466621406
72466674660
72466768453
72502137626
72502143374
72516942766
72517575269
72519181924
73145847281
73204092821
BEDENE 3
CIROKA
CSABA 1230
FILIP 02
GROOT
IGI PRIVI
IKARUS 280
KOLO 06
SÁRKÁNY 14
SPORT
TIMOBÁLINT
UPETI
ZALAN 1231


DIÁKOLIMPIA

Iskolánk a Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia elődöntőjén
az V-VI. korcsoportban XI. helyezést ért el.


Év Sportolója Gála 2018
(2019. február 13. - Nemzeti Színház)

GRATULÁLUNK!

A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium közössége nevében nagyon sok szeretettel gratulálunk egykori tanítványainknak a 61. ÉV SPORTOLÓJA GÁLÁN elnyert díjakért és a kiemelkedő sporteredményekért.

A 61. M4 SPORT – AZ ÉV SPORTOLÓJA GÁLA

AZ ÉV SPORTOLÓJA 2018. - NŐK
KOZÁK DANUTA (kajakos)



AZ ÉV SPORTOLÓJA 2018. - FÉRFIAK
LIU SHAOLIN SÁNDOR (rövid pályás gyorskorcsolyázó)



AZ ÉV CSAPATA 2018. - egyéni sportágak csapatversenye
FÉRFI RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYAVÁLTÓ
(Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor, Knoch Viktor, Burján Csaba, tartalék: Oláh Bence)



Külön gratulálunk a férfi és női rövid pályás gyorskorcsolyaváltó edzőinek
BÁNHIDI ÁKOSNAK ÉS CSANG CSING LINANAK az ÉV EDZŐINEK!



A díjazottak!



A képek forrása: nemzetisport.hu


Jobbulást kívánunk!

A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium diákjai és dolgozói nevében mielőbbi jobbulást kívánunk Liu Shaoangnak, olimpiai bajnok gyorskorcsolyázónknak!


Jobbulást kívánunk!

A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium diákjai és dolgozói nevében mielőbbi gyógyulást kívánunk Baji Balázsnak, világbajnoki bronzérmes, országos csúcstartó gátfutónknak, aki edzés közben térd és combsérülést szenvedett. Balázs 2018 novemberében a Csanádi Iskolába is ellátogatott, és sportfórum keretében osztotta meg tapasztalatait, élményeit tanulóinkkal. Kívánjuk, hogy hamarosan ismét a pályán vehesse fel a harcot sportága legjobbjaival!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Komár Dávid Dániel 11.B osztályos tanulónknak
aki megszerezte a legmagasabb szintre eljutott sportoló díjat MMA-ban!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Hajdu László Márk 9.C osztályos tanulónknak
aki a Szászhalombattán megrendezett országos bajnokságon, 10m légpisztoly,
ifi fiú és junior fiú kategóriákban három ezüst és két bronz érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Szimán Barbara 9.B osztályos tanulónknak
aki a Zugló Kupán, asztalitenisz III-IV. lány korcsoportban arany érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Straubinger Balázs 7. osztályos tanulónknak
aki a Zugló Kupán, asztalitenisz III-IV. fiú korcsoportban arany érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Vámosi Benjámon 2. osztályos tanulónknak
aki a Zugló Kupán, asztalitenisz II. fiú korcsoportban arany érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Klampár Tibor 6. osztályos tanulónknak
aki a Zugló Kupán, asztalitenisz III-IV. fiú korcsoportban bronz érmet szerzett!


Félév végi aktualitások

Január 11. (péntek) - Tanítás nélküli munkanap - Pályorientációs nap
Január 11. (péntek) 18:00 - Szalagavató ünnepség
Január 14-18. (hétfő-péntek) - Félévi osztályozó vizsgák
Január 19. (szombat) 10:00 - Felvételi vizsga a gimnáziumi tagozatra
Január 24. (csütürtök) 14:00 - Pótfelvételi vizsga
Január 25. (péntek) - Az első félév vége
Február 1. (péntek) - A félévi értesítők kiosztása
Február 4. (hétfő) - Tanítás nélküli munkanap - Félévi nevelőtestületi értekezlet
Február 4. (hétfő) 17:00 - Az iskola szülői szervezetének második féléves értekezlete


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Pribitek Zalán 9.B osztályos tanulónknak
aki a romániai Nagybányán megrendezett felkészülési tornán elnyerte a legjobb játékos címet,
ezzel csapata az előkelő második helyre tett szert.


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Esze Tamás 5. osztályos tanulónknak
aki a budapesti Diákolimpián III. korcsoportban gyorsúszás és hátúszás számokban egyaránt arany érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kovács Vivien 12.C osztályos tanulónknak
aki a Gyorskorcsolya Junior Országos Bajnokságon arany érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Iskolánk volt diákjai, az olimpiai bajnok Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang fantasztikusan szerepeltek a hollandiai Dodrechtben megrendezett rövid pályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon.

Sándor 1500 méteren első helyen, 500-on és 1000 méteren pedig második helyen végzett, ezzel a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázás történetében elsőként ő lett az összetett Európa-bajnoka is.
Shaoang 500 méteren végzett az élen, 1500-on és az összetett versenyben pedig második helyen zárt, ráadásul a két testvér Burján Csabával és Krueger Cole-al közösen a váltóaranyat is megnyerte.


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Vámosi Benjamin 2. osztályos tanulónknak
aki a Diákolimpián, asztalitenisz I-II. korcsoportban bronz érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Klampár Tibor 6. osztályos tanulónknak
aki a Diákolimpián, asztalitenisz III-IV. korcsoportban V-VIII. helyezést ért el!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kormos Kata 10.C osztályos tanulónknak
aki a Kempo World Championship versenyen négy kategóriában is ezüst érmet szerzett!




Téli szüneti ügyelet

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a december 22-től január 2-ig tartó téli szünetben ügyeleti ellátásra van lehetőség.

Az ügyeletet a Kaffka Margit Általános Iskola látja el:

Az ügyelet napjai: 2018. december 27., 28. valamint 2018. január 2.
Időtartama: 7:00 és 17:00 óra között.
Helyszíne: Budapest, XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola
                   (1148. Bp., Kaffka Margit köz 2-6.)

Amennyiben igénybe szeretnék venni az ügyeletet, kérjük, hogy a kitöltött jelentkezési lapokat szíveskedjenek legkésőbb 2018. december 3-ig az osztályfőnököknek leadni.

- Adatlap a téli szüneti ügyeletre jelentkezéshez.


Januári ebédbefizetés

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a MultiSchool3 étkezés megrendelő program webes modulja
2018. december 21-én 9:00 órától 2019. január 2-án 9:15 óráig szünetelni fog.

Felhívjuk a figyelmüket, hogy a január havi étkezések webes megrendelésének lehetősége 2018.12.15-én 24:00 órakor lezárul.


AranyPengék - könyv dedikálás

Szeretettel meghívjuk iskolánk minden kedves volt és jelenlegi tanulóját, tanárát, valamint minden kedves sportbarátot Kovács Erika és Radványi Benedek Aranypengék című könyvének dedikálására november 27-ére, 17:30-ra a Libri Allee Könyvesboltba, ahol intézményünk volt diákjai, az olimpiai bajnok Liu Shaoang és Liu Shaolin Sándor is tiszteletüket teszik.

További részletek az alábbi oldalon:


NYÍLT NAPOK

Az érdeklődő leendő 9. évfolyamos diákokat és szüleiket szeretettel várjuk a 2018. november 20-21-én a 8:30-tól tartandó nyílt napokon, ahol a felvételiről, a jelentkezés módjáról és iskolánk Pedagógiai Programjáról hallhatnak hasznos információkat, és a harmadik, negyedik, illetve ötödik tanítási órákat is megtekinthetik.




- Jelentkezési lap
- Beleegyező nyilatkozat
- Információk


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Pintér Zoltán 10.C osztályos tanulónknak
aki az Szumó Európa Bajnokságon, cadet kategóriában ezüst érmes lett!




GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bozóki Márk 9.B osztályos tanulónknak
aki a XI.Nyilt Magyar Taekwondo Poomsae Bajnokságon egyéniben első, párosban pedig második helyezést ért el,
az Országos Bajnokságon pedig egyéni második, párosban első helyezést ért el!


MEGHÍVÓ

A pályválasztási szülői értekezletre

Tisztelettel meghívom a 2018.10.16-án 17 órakor kezdődő
pályaválasztási szülői értekezletre, melynek helyszíne:

Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium,
1143 Budapest, Őrnagy utca 5-7. 105. terem.

Rabi Ferencné s.k.
intézményvezető


MEGJELENT!

A Közép-Pesti Képeslap első száma!



A megtekintéshez kattintson ide!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Pallag Csenge 10.C osztályos tanulónknak
aki a Világbajnokságon, cadet kategóriában ezüst,
az Eagles Cup nemzetközi versenyen pedig arany érmet szerzett!


Őszi szüneti ügyelet

Tisztelt szülők!

Az őszi szünetben ügyeletet biztosít a Budapest XIV. kerületi Jókai Mór Általános Iskola
(1145 Budapest, Erzsébet Királyné útja 35-37.)

Jelentkezni a pedagógusok által hazaküldött jelentkezési adatlappal lehet,
amelyet innen is letölthet.

Az adatlap visszaküldési határideje: 2018. október 9.


HONVÉDOS ÉRMEK A KADET ORSZÁGOS BAJNOKSÁGON!



Öt érmet, köztük egy bajnoki címet is bezsebeltek birkózóink szombaton, a tatabányai kadet kötöttfogású országos bajnokságon.

Az elmúlt évek talán legmagasabb létszámú kadet bajnokságát rendezték meg Tatabányán a Földi Imre Sportcsarnokban. Horváth Ádám a Csanádi Árpád Általános Iskola és Gimnázium tanulója a Kadet Kötöttfogású Országos bajnokságon a 71 kilogrammos súlycsoportban, a dobogó előkelő harmadik fokára léphetett fel.


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Dömök Péter 12.C osztályos tanulónknak
az Országos Bajnokságon, Kadet kötöttfogású bírózásban szerzett
Országos Bajnoki címéhez!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Pintér Krisztián 10.A osztályos tanulónknak!
Aki a dublini U
17 Laserrun Világbajnokság döntőjén

                                          csapatban első,
                                                      egyéniben hetedik,
                                                                        váltóban kilencedik
                                                                                          helyezéseket ért el.


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Lovász Réka Csenge 10.A osztályos tanulónknak
a Diákolimpia országos döntőjén, kajak-kenu sportágban szerzett
második helyezéséhez!


M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívom a 2018. szeptember 25-én 17 órakor kezdődő
Iskolai Szülők Választmányi értekezletére.
Helyszín: Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium
105. sz. terem

Megjelenésére feltétlenül számítok.

Budapest, 2018. szeptember 20.

Rabi Ferencné s.k.
intézményvezető


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Tamási Péter 12C osztályos tanulónknak
az MSSZ Országos Bajnokságon, 50m pisztoly junior fiú kategóriában szerzett
második helyezéséhez!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Takács István 12C osztályos tanulónknak
a Bírkózó Világbajnokságon, junior kategóriában szerzett
harmadik helyezéséhez!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kovács Vivien 12C osztályos tanulónknak
a Hegyi Országos Bajnokságon, WU19 kategóriában, kerékpáron szerzett
harmadik helyezéséhez!


Régebbi hírek -->