GRATULÁLUNK!

Iskolánk 11.c osztályos tanulójának, Tamási Péternek a Diákolimpián, sportlövészetben elért első helyezéséhez!

Iskolabüfé Fesztivál

Tisztelt szülők és diákok!

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) iskolabüfé fesztivált szervez 2017.11.25. szombati napra Budapesten, a Kongresszusi Központban.

Ezen eseményre szeretettel várják az iskolabüféket üzemeltető vállalkozókat, pedagógusokat és az egészséges táplálkozás iránt elkötelezett szülőket és gyerekeiket.

Bárány László
területi vezető
HUNGAST CSOPORT

NYÍLT NAPOK

Az érdeklődő leendő 9. évfolyamos diákokat és szüleiket szeretettel várjuk a 2017. november 20-21-én a 8:30-tól tartandó nyílt napokon, ahol a felvételiről, a jelentkezés módjáról és iskolánk Pedagógiai Programjáról hallhatnak hasznos információkat, és tanítási órákat is megtekinthetnek.

Sportorvos a Csanádi iskolában!

Időpont: 2017. november 9. csütörtök 16:00-17:00
Helyszín: Csanádi Iskola sportorvosi helyisége
Ára: 2.500 Ft/fő, 18 év felett 3.500 Ft/fő
Hozni kell: TAJ kártya, sportorvosi lap
A sportorvosi vizsgálaton külsős is részt vehet.

Régebbi hírek -->