Etika/Hit- és erkölcstan

A leendő általános iskolás tanulóink szülei számára, a törvényi előírásoknak megfelelően a 2020/2021-es tanévi Etika/Hit- és erkölcstan oktatásról az egyházi jogi személyek részvételével tájékoztató szülői értekezletet tartunk.

A tájékoztató szülői értekezlet időpontja: 2020. március 3. kedd, 17 óra.


TÁJÉKOZTATÁS!

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy a következő, 2020/2021-es tanévre, gimnázium 9. évfolyamra 2020. március másodikán (hétfő), negyedikén (szerda) és kilencedikén (hétfő) 8:00-tól illetve 9:30-tól felvételi alkalmassági felmérést tartunk..

Kérjük, hogy az alábbiakat hozzák magukkal:

- egyesületi igazolás,
- érvényes sportorvosi,
- tornacipő, sportruházat (váltásruha)
- ellenőrző vagy "e" napló másolata.


Felvételi elbeszélgetés és alkalmassági vizsga

A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium a 2020/2021. tanév 9. évfolyamára jelentkezők részére - az iskola felvételi rendje alapján - szóbeli elbeszélgetést és alkalmassági vizsgát tart.

Az elbeszélgetések és alkalmassági vizsgák időpontjai: 2020. március 2, 4, 9 reggel 8:00 illetve 9:30 (érkezés legkésőbb 7:45-re illetve 9:15-re).

Kérjük, hogy a vizsgára az alább felsorolt okmányokat és felszereléseket hozzák a tanulók:
  ● Személyazonosságot igazoló diákigazolványt, vagy személyi igazolványt.
  ● A félévi tanulmányi eredményt igazoló ellenőrző (tájékoztató) könyvet, vagy elektronikus
      ellenőrző másolatát. (A magatartás és szorgalom jegyeket bemutató dokumentumokat)
  ● Az alkalmassági vizsgához szükséges sportfelszerelést.
  ● Íróeszközt.

2019. március 2-én HÉTFŐN 7:45-re az alábbi oktatási azonosítójú/jeligéjű tanulókat várjuk:

72590067258
20050104
72578237295
72569783803
72564279480
PAMACS1020
72563319376
72563327387
72588249182
72562137495
POLOSC7
72592432736
72555303658
72591893846
72564038048
72581436577
72562164788
72594852355
DOLOMIT
72599423318
FOLYAMI
NYILAS
MANNE34
72549247956
TPETIKAJAK
72565937948
72564130090
72564117310
72576279957
72558196186
TDÓRAKENU
72569019911
BICYCLE725
TÜNDI11
72583282587
TKDGERGŐ
72578947576
72585954507
ALVIN06
72551409686

2019. március 2-án HÉTFŐN 9:15-re az alábbi oktatási azonosítójú/jeligéjű tanulókat várjuk:

72560380086
72586112983
72602711803
72561483936
PAPPTIBI10
72573051307
72592031693
72585806344
72579133105
ZSÉ17


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Barta Nóra 3. osztályos tanulónknak,
aki a Hódmezővásárhelyen megrendezett Tavaszváró Nyílt Nemzetközi Versenyen,
úszásban a következő érmeket szerezte:

Aranyak:
50m pillangó, 50m gyors, 50m mell, 100m pillangó, 100m gyors

Ezüst:
100m mell

Bronzok:
50m hát
100m hát



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Mohácsi Adrienn 5. osztályos tanulónknak,
aki a "Ritmuscsapatok Akrobatikus Látványtánc Bajnoksága és Kvalifikációja" soroksári rendezvényen akrobatikus látványtáncban első helyezett lett korcsoportjában!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Varga Ágoston 7. osztályos tanulónknak,
aki a Tatabányán megrendezett Diákolimpián
kötöttfogású birkózásban arany érmet szerzett!



a Hajduszoboszlón megrendezett szabadfogású birkózó
Diákolimpián második helyezett lett!






GRATULÁLUNK!

Gratulálunk a Diákolimpia országos atlétikai döntőjén elért nagyszerű eredményeikhez diákjainknak!

A Budapesti Diáksport Szövetség kitűntetésben részesítette a 4x100m-es fiú váltó győztes csapatát (Ősz Olivér, Polyák Zoltán, Enyingi Patrik, Bánóczy Árpád),
illetve a felkészítő tanárt (Bánhidi Bence), nekik külön gratulálunk!





Iskolánkat külön kitűntetésben is részesítette a Budapesti Diáksport Szövetség,
a diákversenyeken elért eredményes sport teljesítményekért.



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Mizsei Zoltán Máté 9.B osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpián szabadfogású birkózásban, 48kg serdülő kategóriában
arany érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Klampár Tibor Kirill 7. osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpián III-IV korcsoportos asztaliteniszben ezüst érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Girászi Petra 9.B osztályos tanulónknak,
aki Siklóson megrendezett Magyar Bajnokságon,
serdülői női 52kg súlycsoportban, judoban bronz érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Ruzsák Viviána 3. osztályos tanulónknak,
a Országos Szertorna Bajnokságon, Gyermek kezdő korcsoportban elért eredményeihez:

Egyéni összetettben I. hely - aranyérem
Talaj II. hely - ezüstérem
Felemás korlát III. hely - bronzérem



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Végi Dániel Márk 10.B osztályos tanulónknak,
aki a Mikuláskupán gyorskorcsolya váltón
3000m senior férfi kategóriában első helyezett lett csapatával!
1500m-en, egyéniben harmadik helyezést ért el.



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Molnár Veszna 1. osztályos tanulónknak,
aki a Magyar Torna Szövetség szervezésében megrendezett
MATSZ - "Zsebibaba" országos csapat bajnokságon
II. korosztályban elért első helyezéséhez!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Nagy Petra Loretta 3. osztályos tanulónknak,
aki a Magyar Torna Szövetség szervezésében megrendezett
MATSZ - "Zsebibaba" országos csapat bajnokságon
II. korosztályban arany érmet szerzett csapatával!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Toplak Barna 5. osztályos tanulónknak,
aki Diákolimpián, bírkózásban, diák II korcsoportban bronz érmes lett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Szobor Noel 3. osztályos tanulónknak,
aki az I. Déli Aprók Ligájában elnyerte a Gólkirály címet!






Sakk foglalkozás a testnevelés órákon!



A foglalkozásokon segítséget Kovács Réka OB ezüstérmes sakkózónktól kapunk.




Tisztelt Szülők és Diákok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánk gimnáziumi tagozata

2019. 11. 19. – 2019. 11. 20. (kedden - szerdán) NYÍLT NAPOT tart.

Várjuk Önöket szeretettel a 8:30-tól kezdődő intézményvezetői tájékoztatóra a 9. évfolyamos felvételiről, a jelentkezés módjáról, iskolánk Pedagógiai Programjáról. 9:50-től pedig, mind a két nap, lehetőség nyílik tanítási órák látogatására, melyekre a helyszínen lehet regisztrálni.

A következő tanórák tekinthetők meg a nyílt napokon:
2019.11.19. Kedd                2019.11.20. Szerda

Az Iskola Vezetősége


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk 9.C osztályos tanulóninknak a Diákolimpián nyújtott teljesítményükhöz:
Terék Fruzsina bírkózás 2. helyezett
Felföldi Szabolcs bírkózás 3. helyezett
Kállai Gergely bírkózás 3. helyezett



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Biró Bálint 9.C osztályos tanulónknak,
aki az Orosházán megrendezett Pintér Attila Emlékversenyen asztalitenisz párosban harmadik, egyéniben pedig ötödik helyezést ért el!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Végi Dániel Márk 10.B osztályos tanulónknak,
aki a Slovak Open - Danubia Series gyorskorcsolya versenyen, men korcsoportban
1000m-en harmadik helyezést ért el, 500m-en pedig arany érmes lett!
Ezzel a verseny összesítésében harmadik helyezett lett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kállai Gergely 9.C osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpián, kötöttfogású birkózásban, 85kg serdülők között első helyezést ért el!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Barta Nóra 3. osztályos tanulónknak,
aki a Hódmezővásárhelyen megrendezett nemzetközi úszóversenyen,
8-9 korosztályban az alábbi helyezéseket érte el:

50m pillangó I. helyezett
50m hátúszás I. helyezett
50m mellúszás I. helyezett
50m gyorsúszás I. helyezett
100m vegyes úszás I. helyezett
100m hátúszás II. helyezett
100m gyorsúszás II. helyezett
200m vegyes úszás III. helyezett



Tisztelt Szülők és Diákok!

Tájékoztatjuk önöket, hogy intézményünkben 2019.11.12-én 16:15-től fogadóórákat tartunk.

Továbbtanulási tájékoztató előadás:
2019.11.12-én 18:00-tól
szeretettel várjuk a 11., 12. évfolyamos szülőket és tanulókat!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Gubriánszky Réka 9.C osztályos tanulónknak,
aki a Budapesten megrendezett Hungarian Poomsae Open nemzetközi taekwondo versenyen
junior kategóriában első helyezést ért el!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Lovas Fanni 12.A osztályos tanulónknak,
aki az Ukrajnában megrendezett akrobatikus rock and roll európa bajnokságon első helyezést ért el,
a Prágában megrendezett akrobatikus rock and roll világbajnokságról pedig arany éremmel tért haza!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Esze Tamás 6. osztályos tanulónknak,
aki az Egerben megrendezett Kemény Ferenc Úszóversenyen
egyéni 100m gyorsúszásban ezüst érmet szerzett,
8x50m váltóban pedig harmadik helyezést ért el csapatával!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Felföldi Szabolcs 9.C osztályos tanulónknak,
aki az Olaszországban megrendezett nemzetközi birkózó versenyen,
szabadfogásban, bronz érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Elekes Enikő 9.B osztályos tanulónknak az elért eredményeihez:

Serdülő Európa Bajnokságon bírkózásban 58kg kategóriában első helyezett lett!
U16 szumó Európa Bajnokságon arany érmet szerzett!
A Budapesten megrendezett Combat Games világbajnokságon
62kg kategóriában a serdülők mezőnyében szintén bajnoki címet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Toplak Barna 5. osztályos tanulónknak,
aki a Püspökladányban megrendezett Szabó Gábor Emlékversenyen,
bírkózásban első helyezett lett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Sallai Fruzsina 7. osztályos tanulónknak,
a Győrben megrendezett Serdülő Női Ökölvívó Magyar Bajnokságon
50kg súlycsoportban elért első helyezéséhez!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Sallai Balázs 7. osztályos tanulónknak,
a Győrben megrendezett Serdülő Férfi Ökölvívó Magyar Bajnokságon
42kg súlycsoportban elért második helyezéséhez!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Hotváth Ádám 12.B osztályos tanulónknak,
aki az Esztergomban megrendezett Bírkózó Magyar Bajnokságon,
kötöttfogású bírkózásban, kadet 80kg-os súlycsoportban ezüst érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Paunoch Péter és Pintér Zoltán 11. évfolyamos tanulónkinak,
akik a hazánkban megredezett Szumó Kontinens Vidalon
mind egyéniben, mind csapatban bronz érmet szeretzek!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kuczora Attila 9.C osztályos tanulónknak,
az Adácson megrendezett Vamav Kupán bírkózásban megszerzett arany érméhez!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Biró Bálint 9.C osztályos tanulónknak,
aki a kelet-magyarországi asztalitenisz ranglista versenyen két bronz érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Huzsvár Erik 10.A osztályos tanulónknak,
aki a múlt heti Horvátországban megrendezett asztalitenisz bajnokságon,
serdülő korosztályban, 43 csapat közül, duóban ezüstérmes lett.



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk iskoláink tanulóinak,
akik a Diákolimpiai selejtezőn versenyszámaikban arany érmesek lettek!

Varga Ágoston - birkózás
Toplak Barna - birkózás
Toplak Zalán Csaba - birkózás







GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bozóki Márk 10.B osztályos tanulónknak,
aki a 2019 nyarán megrendezett "ISF Combat Games" küzdősportok ifjúsági világbajnokságán
taekwondo versenyszámban első helyezést ért el!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Takács István frissen végzett volt diákunknak,
aki az észtországi Tallin-ban, 82kg súlycsoportban, kötöttfogású bírkózás versenyszámban
világbajnoki címet szerzett!



NYÁRI SZÜNETI INFORMÁCIÓK

Hivatalos ügyek intézése az alábbi időpontokban lehetséges egységesen 9 és 13 óra között:
2019. június 26.
2019. július 10.
2019. július 24.
2019. augusztus 07.
2019. augusztus 21.

Tanévnyitó ünnepség: 2019. szeptember 02. 9 óra
Érkezés: 8.45-re ünnepi ruhában
Lányoknak fehér blúz, sötét alj
Fiúknak: fehér ing, sötét nadrág
Program:
9 órától tanévnyitó ünnepség
9.50-től három osztályfőnöki órát tartunk, amelyeken minden fontos információt megkapnak a diákok. Tankönyvosztás ezen a napon lesz. A befizetett tanulók részére ebédet rendelünk. Az alsó tagozaton napközis foglalkozást biztosítunk.

Szeptember 3-tól órarend szerinti tanítás.

Kellemes nyári szünetet, jó pihenést kívánunk!

Budapest, 2019. június 20.
Rabi Ferencné s.k.
intézményvezető


Felvételi elbeszélgetés és alkalmassági vizsga

A Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium a 2019/2020. tanévre jelentkezők részére, a leendő 9. évfolyamosok kivételével - az iskola felvételi rendje alapján - szóbeli elbeszélgetést és alkalmassági vizsgát tart.

Az elbeszélgetések és alkalmassági vizsgák időpontja: 2019. augusztus 26. reggel 9:00, érkezés legkésőbb 8:45-re.

Kérjük, hogy a vizsgára az alább felsorolt okmányokat és felszereléseket hozzák a tanulók:
  ● Személyazonosságot igazoló diákigazolványt, vagy személyi igazolványt.
  ● A félévi tanulmányi eredményt igazoló ellenőrző (tájékoztató) könyvet, vagy elektronikus napló másolatát. (A magatartás és szorgalom jegyeket bemutató dokumentumokat)
  ● Az alkalmassági vizsgához szükséges sportfelszerelést.
  ● Íróeszközt.


Javító és osztályozó vizsgák

Tisztelt Szülők!

A javítóvizsgák és az osztályozóvizsgák időpontjai a következők:

2019. augusztus 26. (hétfő) 9.00 matematika, biológia, földrajz, sportegészségtan
            10.00 idegen nyelvek (angol, német, olasz), fizika,

2019. augusztus 27. (kedd) 9.00 magyar nyelv és irodalom, történelem, sporttörténet
            10.00 testnevelés, sport és szervezetei, testnevelés-elmélet, kémia

Intézményünk lehetőséget biztosít arra, hogy a tanulók 2019. augusztus 23-án (pénteken) 11.00-13.00 óra között (előzetesen telefonon vagy email-en történő egyeztetés után) konzultálhassanak a szaktanárokkal.

Budapest, 2019. július 15.
Rabi Ferencné s.k.
intézményvezető


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Ürögi Zsófia 9.B osztályos tanulónknak,
aki a litvániai Kaunasban megrendezett U17-es öttusa Európa Bajnokságon,
lány váltóban ezüst érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk iskolánk csapatának, akik a Diákolimpián 4x100m váltófutásban első helyezést értek el!
Polyák Zoltán (9.A),Bánóczy Árpád (10.A), Ősz Olivér (10.A), Enyingi Patrik (12.A)



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Polyák Zoltán 9.A osztályos tanulónknak,
aki Diákolimpián 110m gátfutásban ezüst érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Takács István 12.C osztályos tanulónknak,
aki Spanyolországban a Junior Európa-bajnokságon, bírkózás 82kg kategóriában első helyezést ért el!


GRATULÁLUNK!

A Csanádi nap díjazottainak!



Takács István 12.C - Schlegel Oszkár-díj









Végh Richárd 12.B - Kozma István-díj





GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Nagy Dorka, Horváth Noémi, Fehér Eleonóra Anna 4. osztályos tanulóinknak,
akik a Zugló Kapu keretében megrendezett kézilabda versenyen,
nyolcadikosok ellen vívott küzdelemben bronz érmet szereztek!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Csurkó Dávid Csaba 4. osztályos tanulónknak,
aki a XV. Zuglói Patakparti Futás és Mezei Futás Diákversenyen,
patakparti futásban ezüst érmet szerzett!



Szurkolunk!

Iskolánk tanulója, Makk Péter egyike annak a két magyar junior teniszezőnek, akik nekivágtak az idei Junior Roland Gaross selejtezőjének. Péter sikerrel vette az akadályokat, s feljutott a főtáblára, s jelenleg a juniorok között a 27. helyről várja a folytatást. Drukkolunk Neki!!!!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Pető Ábel 7. osztályos tanulónknak,
aki a Kézilabda Gyermekbajnokságon, U14 kategóriában, 1. osztályban arany érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bozóki Márk 9.B osztályos tanulónknak,
aki a Horvátországban megrendezett taekwondo Nemzetközi Versenyen
egyéniben és párosban egyaránt arany érmet hozott haza!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Nagy Dorka és Kassa Frizsina 4. osztályos tanulóinknak,
akik a Mezőfényben megrendezett Egy Nemzet Öt Ország versenyen,
U11 lány kézilabda csapatukkal aranyérmet hoztak haza!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Vajda Szebasztián 11.B osztályos tanulónknak,
aki a horvátországi Ludbregben megrendezett Nemzetközi Versenyen,
bírkózásban, 77kg-os súlycsoportban arany érmet hozott haza!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Nahalka Regina 7. osztályos tanulónknak,
aki az Úszó Diákolimpián 100m gyorsúszáson negyedik, 100m pillangón pedig első helyezést ért el!



Szülői értekezlet
1. osztály
2019/2020. tanév

Szeretettel várjuk a leendő első osztályosok szüleit
a 2019. június 11-én (kedd) 16:30-kor kezdődő szülő értekezletre!

Tájékoztatást tartunk a beiskolázással, tankönyvekkel, ebédbefizetéssel,
és minden egyéb, az iskolakezdéshez szükséges és fontos teendőkről.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Horváth Gergő 11.A osztályos tanulónknak,
aki az olaszországi Foggia-ban megrendezett U17-es
kardvívó Európa Bajnokságon, csapatban bronz érmet szerzett!



GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bekker Roland 11.A osztályos tanulónknak,
aki az U-17-es labdarúgó csapat tagjaként az Európa Bajnokságon ötödik helyezést ért el,
továbbá a válogatottal kijutott az U-17-es világbajnokságra!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bánóczy Árpád Nimród 10.A osztályos tanulónknak,
aki a Magyarország Atlétikai Csapatbajnoksága Elődöntő Nyugati Csoportban,
korosztályos 400m gátfutás ranglista élére került!
Ezzel nagy fölénnyel vezeti a ranglistát.



Szintén az élre futotta fel magát a korosztályos 200 méteres sprint futás ranglistán.




GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bánóczy Árpád Nimród 10.A osztályos tanulónknak,
aki csapatával a Magyarországi Ifjúsági Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságon,
400m gáton, arany érmet szerzett!



Európai ranglistán ez a harmadik legjobb időeredmény.




GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kassa Fruzsina 4. osztályos tanulónknak,
aki a Mátészalkán megrendezett Centenáriumi Tornán, U12 leány kategóriában bronz érmet szerzett!




GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Toplak Barna 4. osztályos tanulónknak,
aki a Kiskun Kupa keretein belül megrendezett id. Besze László Emlékversenyen,
bírkózás sportágban arany érmet szerzett!




GRATULÁLUNK!

Gratulálunk iskolánk testnevelő tanárának, Bánhidi Bencének a május negyedikén megrendezett,
nemzetközi atlétikai EAP versenysorozat máltai állomásán távolugrásban, 7.25m-es eredménnyel bronz érmet szerzett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Polgár Csillag Virág 10.A osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpia WT Taekwondo országos döntőjén arany érmet,
illetve az Iskolák Országos Bajnokságán súlyemelésben ezüst érmet szerzett!




GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Bozóki Márk 9.B osztályos tanulónknak,
aki a Diákolimpián, taekwondo versenyszámban, junior kategóriában első helyezést ért el!



További sikerei:

WT Taekwondo Országos Bajnokságon egyéniben és párosban egyaránt arany érem,
I. Yellow Sea Cup-on, egyéniben és párosban egyaránt bajnoki címek,
illetve ugyanezen versenyen a legtechnikásabb fiú sportolónak választották.


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Susánszky Anna 11.A osztályos tanulónknak,
aki a XVI. Ippon Shobu Diákolimpián, Kumite karate versenyszámban első helyezést ért el!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Klampár Tibor 6. osztályos tanulónknak,
aki asztalitenisz újonc korcsoportban magyar bajnok lett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Kormos Kata 10.C osztályos tanulónknak,
aki Portugáliai Calad De Rainha-ban megredezett Világbajnokságon,
kempo sportágban, a Submission Gi versenyszám bajnoka lett!



Továbbá Rumble Wac versenyszámban bronz érmet hozott haza!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Sallai Fruzsina 6. osztályos tanulónknak,
aki Diákolimpián ökölvívó utánpótlás magyar bajnok lett!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Sallai Balázs 6. osztályos tanulónknak,
aki Ökölvívó Magyar Bajnokságon bajnok címet nyert!


GRATULÁLUNK!

Gratulálunk Polgár Csillag Virág 10.A osztályos tanulónknak,
aki a WT Taekwondo Országos Bajnokságon
illetve az I. Yellow Sea Cup-on, egyéniben arany érmeket szerzett!
Elnyerte továbbá a Legtechnikásabb Junior Női Versenyző címet, ehhez is gratulálunk neki!



Valamint a XIX. Fekvenyomás Diákolimpia döntőjén II. helyezést ért el!

Régebbi hírek -->