GRATULÁLUNK!

Gratulálunk egykori tanítványunknak, Érdi Máriának!

GRATULÁLUNK!

2018. január 6-7 között IV. korcsoportos futsal fiú csapatunk a budapesti Diákolimpia döntőjén első helyezést ért el.

A Csapat tajai: Dancs Péter Bence, Hortobágyi Dávid, Horváth Artúr, Horváth Patrik,
    Kincses Kristóf, Lakatos Gergő, Ménesi Edvárd, Ősz Olivér, Sipos Olivér, Varga Donát

Ebédbefizetés - januárra
Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a téli szünetben a MultiSchool3 étkezés megrendelő program webes modulja december 22. 9:00-tól 2018. január 1. 9:15-ig szünetelni fog.

A január havi étkezések webes megrendelésének lehetősége december 15. 24:00-kor lezárul.

Ez után megrendelést január hónapra kizárólag az iskola intézményi koordinátoránál, az iskola gazdasági irodájában lehet kezdeményezni, csekkes befizetéssel.

A 2017. december 27. és 2018. január 2. közötti étkezések lemondásának határideje:
2017. december 22. 9:00

Téli szüneti ügyelet
Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a téli szünetben ügyeleti ellátásra van lehetőség.

Az ügyeletet Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola látja el:

Az ügyelet napjai: 2017. december 27-28-29. (szerda, csütörtök, péntek) 2018. január 2. (kedd)
Időpontja: 7:00 és 17:00 óra között tart.
Helyszíne: Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola, 1148 Budapest, Padlizsán u. 11-13.

Amennyiben igénybe szeretnék venni az ügyeletet, kérjük, hogy a kitöltött jelentkezési lapokat legkésőbb 2017. december 1-jéig az osztályfőnököknek adják le.

- Adatlap a téli szüneti ügyeletre jelentkezéshez.

GRATULÁLUNK!

2017. december 13 és 14 között V. és VI. korcsoportos floorball fiú csapataink Fonyódon, az országos diákolimpiai elődöntőn vettek részt.
Az V. korcsoportos fiaink az 5. helyet szerezték meg. Csapat tagjai: Buda Gábor, Farkas Roland, Jarács Roland és Kedves Tamás.
A VI. korcsoportos fiaink a 2. helyet szerezték meg és ezzel kvalifikálták magukat az országos döntőre! Csapat tagjai: Druja Benjamin, Ferencz Szilárd, Molnár Attila és Szelley Áron

GRATULÁLUNK!

Iskolánk 9.c osztályos tanulójának, Pintér Zoltánnak az elért eredményéhez!

- European Sumo Championship - csapat - Lengyelország, Varsó, I. helyezés

GRATULÁLUNK!

Iskolánk 9.c osztályos tanulójának, Pallag Csenge-nek az elért eredményeihez!

- European Kick Boxing Championship for Cadets And Juniors - Kick Light (-60kg) - Skopje, Macedónia, I. helyezett
- European Kick Boxing Championship for Cadets And Juniors - Light Contact (-60kg) - Skopje, Macedónia, III. helyezett

GRATULÁLUNK!

Iskolánk 10.b osztályos tanulójának, Komár Dávid Dánielnek az elért eredményeihez!

- 14th IKF World KEMPO championship - Full - harmadik helyezett
- 14th IKF World KEMPO championship - Submission - második helyezett
- Hatvani 2017 Grappling Bajnokság - Gi Grappling - első helyezett
- Hatvani 2017 Grappling Bajnokság - NoGi Grappling - első helyezett
- 10th European KEMPO Championship - MMA - első helyezett
- 10th European KEMPO Championship - Submission - első helyezett
- III. Újfehértói Kempo Kupa - Full - első helyezett
- III. Újfehértói Kempo Kupa - Submission - első helyezett
- XIII. Brazilian Jiu-Jitsu Hungarion Open 2017 - Gi - első helyezett
- IX. Győzelmek Éjszakája - K1 - első helyezett

GRATULÁLUNK!

Iskolánk 11.c osztályos tanulójának, Tamási Péternek a Diákolimpián, sportlövészetben elért első helyezéséhez!

Iskolabüfé Fesztivál

Tisztelt szülők és diákok!

Az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) iskolabüfé fesztivált szervez 2017.11.25. szombati napra Budapesten, a Kongresszusi Központban.

Ezen eseményre szeretettel várják az iskolabüféket üzemeltető vállalkozókat, pedagógusokat és az egészséges táplálkozás iránt elkötelezett szülőket és gyerekeiket.

Bárány László
területi vezető
HUNGAST CSOPORT

NYÍLT NAPOK

Az érdeklődő leendő 9. évfolyamos diákokat és szüleiket szeretettel várjuk a 2017. november 20-21-én a 8:30-tól tartandó nyílt napokon, ahol a felvételiről, a jelentkezés módjáról és iskolánk Pedagógiai Programjáról hallhatnak hasznos információkat, és tanítási órákat is megtekinthetnek.

Sportorvos a Csanádi iskolában!

Időpont: 2017. november 9. csütörtök 16:00-17:00
Helyszín: Csanádi Iskola sportorvosi helyisége
Ára: 2.500 Ft/fő, 18 év felett 3.500 Ft/fő
Hozni kell: TAJ kártya, sportorvosi lap
A sportorvosi vizsgálaton külsős is részt vehet.

Régebbi hírek -->