Tisztelt Szülők!

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy gyermekeik ebédjét
interneten keresztül is lehetőségük van befizetni, ide kattintva (Firefox javasolt):

Amennyiben nem tudja a belépéshez szükséges felhasználónevet/jelszót, érdeklődjön az iskola gazdasági irodájában bármely munkanap 9:00 és 15:00 között.

Az internetes felületen minden hónap ötödik napjától van lehetőségük a következő havi ebédet befizetni. Kérjük, figyeljenek a fizetési határidőkre és időben utalják át a megfelelő összegeket.

Ugyanezen a felületen minden nap 9:00-ig lemondhatja a következő naptól érvényes megrendeléseit.

Az ebéd befizetésére szolgáló csekkeket az OTP a nem tudja elfogadni, ezeket csak a postán tudják befizetni.

2014. november 1-től lemondásokat jóváírni csak az ebédjegy(ek) leadása után tudunk! Leadás a II. emeleti gazdasági irodában.

Tájékoztatjuk önöket, hogy 2017.05.01.-től emelkednek a közétkeztetési térítési díjak. A pontos díjszabásokról további információért kattintson ide.

Az étkezési jegyeket az iskola gazdasági irodájában vehetik át. Ebédet csak ebédjegy ellenében adunk ki!

Aktuális étlapok az étkeztető honlapján

Kérjük Önöket, hogy akik valamilyen kedvezményre jogosultak, az igazoló dokumentumokat, valamint a jogosultságot alátámasztó nyilatkozatot a gazdasági irodában vagy az iskolatitkárságon leadni szíveskedjenek.

- EMMI tájékoztató a gyermekétkeztetésről

- Nyilatkozat az iskolai étkeztetés igénybevételéről, módjáról

- Nyilatkozat ingyenes vagy kedvezményes intézményi gyermekétkeztetés igénybevételéhez

- Kérelem a gyermekellátásra vonatkozó személyi térítési díj csökkentéséhez